Archiwum dzienne: 9 marca 2018

Nauczyciel z Indii

Dnia 8 marca naszą szkołę odwiedził niezwykły gość. Był to nauczyciel z Indii, który przyjechał do Polski, żeby pokazać swoje umiejętności związane z użyciem… nożyczek i papieru. Wydawałoby się banalne, jednak wcale takie nie było. Jego pokaz odbył się w klasie Ia, dołączyła też klasa IVb. To, co ten pan wykonywał nożyczkami było niesamowite, czasem […]

XII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie

XII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie jest organizowana corocznie przez Klasztor Ojców Franciszkanów w Siedlcach.  W tym roku szkolnym Minister Edukacji Narodowej objęła wydarzenie honorowym patronatem. Konkurs rozgrywał się w kategorii plastycznej, w której udział wzięli uczniowie klasy I a: Aleksander Domański, Maciej Korneluk, Dawid Panasiuk, Sandra Zdun.