Archiwum dzienne: 16 marca 2019

Klimatyczna klasa

Nasza szkoła przystąpiła do projektu pt „Klimatyczna klasa”, w ramach którego klasa 2b poznała sposoby na to, jak wspólnie zapracować na sukces. Otrzymane materiały okazały się bardzo przydatne, dzieci chętnie wykazywały inicjatywę i wykonywały zadania. Najbardziej podobało im się tworzenie jajodromów. Wyszły z zajęć z uśmiechem i hasłem na ustach „Współpraca się opłaca”.

uczniowie klas I-II w warsztatach ekologicznych

Najmłodsi uczniowie klas I-II uczestniczyli w warsztatach ekologicznych zorganizowanych przez ZUO w Siedlcach. Głównym celem warsztatów było kształtowanie wśród najmłodszych , w społecznościach lokalnych postaw pro ekologicznych. Zdobycie odpowiedniej wiedzy, działania na rzecz środowiska, mają wpływ nie tylko na to, co jest tu i teraz. To przede wszystkim działania dla kolejnych pokoleń.