Archiwum dzienne: 20 marca 2019

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu „Jestem stąd”

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów wraz z nauczycielami do udziału w II edycji konkursu fotograficzno – językowego „Jestem stąd”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach oraz Muzeum Regionalne w Siedlcach.

Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu „Czy znasz swój język ojczysty?”

19 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Siedlcach odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu „Czy znasz swój język ojczysty?”. Miło nam poinformować, że II miejsce i tytuł Wicemistrza Poprawnej Polszczyzny w kategorii klasy III – IV zdobyła uczennica klasy 4b Alicja Płatek. Ali gratulujemy i życzymy wielu polonistycznych sukcesów!

Malowanie koszulek

18 marca 2019 r. uczniowie klasy 1b uczestniczyli w warsztatach malowania koszulek. Zajęcia były pomysłowe oraz bardzo ciekawe. Panie prowadzące zapewniły materiały oraz doradziły w doborze odpowiednich kolorów i szablonów. Powstały niezwykle oryginalne i ciekawe kompozycje.