Archiwum miesiczne: Lipiec 2020

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – Zaświadczenia o wynikach egzaminu

Informujemy, że zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można będzie odebrać w piątek 31 lipca w sekretariacie szkoły według harmonogramu:klasa 8a – godz. 12.00 – 12.30klasa 8b – godz. 12.30 – 13.00klasa 8c – godz. 13.00 – 13.30Przypominamy o konieczności zasłaniania nosa i ust oraz zachowania odległości.Prosimy o przyniesienie własnego długopisu.

Podręczniki na rok szkolny 2020/2021

Informacje na temat podręczników na rok szkolny 2020/2021 znajdują się tutaj. Większość podręczników uczniowie wypożyczają, ale niektóre, na przykład do religii, należy kupić.

Oliwier Wrobel zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Mój Brzechwa”

Z wielka radością informuję, iż uczeń klasy 1b Oliwier Wrobel zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Mój Brzechwa” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” im. Prof. A. Kamińskiego w Krakowie. Celem konkursu było stworzenie pracy plastycznej ilustrującej wybrany wiersz Jana Brzechwy. W trakcie warsztatów plastycznych na świetlicy szkolnej Oliwier wykonał rysunek tuszem i […]