Nasza młodzież na Warszawskich Targach Książki

19 maja po raz trzeci, młodzież zainteresowana literaturą, miała okazję uczestniczyć w Warszawskich Targach Książki. Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach z zakresu rozwoju osobistego  -Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone – prowadzonych przez Michała Zawadkę, profesjonalnego trenera wystąpień publicznych i komunikacji oraz wysłuchali wykładu Lux in Arcana – najciekawsze dokumenty z tajnego archiwum Watykanu. Zainteresowanie Targami jest ogromne o czym świadczy ilość przybyłych gości. Mieliśmy okazję spotkać prezydenta Andrzeja Dudę, który razem z prezydentem Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem otworzyli niemieckie stoisko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content