Jasełka szkolne

Dnia 21 grudnia w naszej szkole panował świąteczny nastrój. W całej społeczności szkolnej słychać było kolędy płynące z głębi serca, a w salach odbywały się wigilie klasowe. W tym cudownym nastroju wspólnie z całą społecznością szkolną, rodzicami, przenieśliśmy się do czasu Narodzin Malutkiego Jezuska. Jasełka w wykonaniu uczniów klasy 1a, 4a, 4b i innych uczniów naszej szkoły pod opieką pani Małgorzaty Bielugi i Ewy Bazylczuk pozwoliły na głębsze przeżycie Bożego Narodzenia. Gra aktorska, anielski śpiew chóru przy akompaniamencie pani Małgorzaty Bielugi ,świąteczny nastrój, wprowadziły wszystkich w magię zbliżających się Świąt, która roztaczała się po całej sali. Jedni oglądali z zaciekawieniem, inni uronili łezkę ze wzruszenia. Po zakończeniu przedstawienia odbyło się wspólne kolędowali, a Pani Dyrektor Magdalena Olszewska-Silna złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Na zakończenie w sali pojawił się niespodziewany gość, Święty Mikołaj, który przyniósł ogromny worek prezentów. Uśmiech i radość dzieci była dla wszystkich największym prezentem.