Uczniowie klasy pierwszej: Lena Skóra, Anna Wróbel oraz Jakub Niedźwiecki pod opieką p. Małgorzaty Bielugi reprezentowali naszą szkołę podczas Siedleckiego Orszaku Trzech Króli, który już po raz piąty przeszedł ulicami naszego miasta. Dzieci ubrane w barwne płaszcze pełniły rolę członków dworu królewskiego. Chłopcy z mieczami i tarczami byli rycerzami, a dziewczynki dwórkami królewskimi. Tegoroczne uliczne jasełka wpisały się w 200-lecie istnienia diecezji siedleckiej. Do tego wydarzenia nawiązywały przedstawiane sceny, m.in.: odczytanie bulli powołania diecezji siedleckiej, czy też scena przedstawiająca bohaterstwo i męczeństwo Unitów Podlaskich. Wiele emocji wywołała walka dobra ze złem zaprezentowana przez młodzież z KSM. Kulminacyjnym etapem orszaku był pokłon trzech króli oddany Dzieciątku Jezus, który odbył się w siedleckiej Katedrze. Udział w tym wydarzeniu był dla naszych najmłodszych uczniów niezapomnianym doświadczeniem.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie oraz udział w tegorocznym orszaku.