I miejsce w Konkursie Kolęd I Poezji O Bożym Narodzeniu w Języku Niemieckim

Dnia 1 lutego 2018r. odbył się Konkurs Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w Języku Niemieckim organizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.
Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Angelika Kozioł z klasy IIIb – recytacja utworu poetyckiego „Weihnachtsabend” oraz Gabriela Wnorowska z klasy IIa – wykonanie kolędy „Bald ist Weihnachten” i akompaniament muzyczny. Występ naszych uczennic wywarł największe wrażenie na jurorach i dziewczyny zajęły zaszczytne I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych.
Zwyciężczynie otrzymały dyplomy oraz nagrody, a nauczyciele przygotowujący uczniów – p. J. Byczyńska-Kozioł, p. I. Kuć oraz p. E. Jurzyk-Niedziółka podziękowania.
Uczennicom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do udziału w innych konkursach.