Biegi uliczne w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja

W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, w Siedlcach odbyły się coroczne biegi uliczne. Uczestniczyła w nich młodzież z naszej szkoły pod opieką p. Anety Tomaszewskiej i p. Ewy Sławińskiej.
Start i meta znajdowały się na ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce. Biegi zostały rozegrane w kategoriach: szkoły podstawowe klasy 1-3, 4-6 oraz klasa 7, 2 i 3 gimnazjum, a także szkoły ponadgimnazjalne. Dzięki licznej grupie dziewcząt naszej szkoły w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych zajęliśmy III miejsce. Skład drużyny: Natalia Nowak 4b, Oliwia Duk 4a, Julia Duras 7a, Alicja Olczak 7a, Maja Soszyńska 7c, Maja Olczak 7c, Justyna Chibowska 7c, Magdalena Romanowska 2a, Magdalena Kozieł 2a, Maja Michalak 2a, Maja Siekierka 2b, Natalia Nazarczuk 2b, Ewelina Rosa 3b, Emilia Grabarska 3f, Bartłomiej Bareja 3f. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe koszulki.
Dziękujemy za udział w zawodach oraz gratulujemy osiągniętych wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content