Klasa 4b w Wagarowni

Dnia 06.06.18 klasa 4b wraz z wychowawcą p. K. Michalak udała się do Wagarowni, aby w poszczególnych pokojach rozwiązywać zagadki niemal jak w kryminale. Klasa podzieliła się na dwie drużyny: jedna z drużyn weszła do Pokoju Piratów, a druga do Więzienia. Dodatkowym utrudnieniem dla drużyny w Więzieniu było skucie kajdankami dwóch uczniów. Dzieci miały godzinę na rozkucie koleżanki i kolego oraz na rozwiązanie zagadek. Uczniowie świetnie się bawili, była to także doskonała okazja na jeszcze lepsze poznanie siebie i na trening umiejętności współpracowania ze sobą. Wszystkim bardzo się podobało i dzieci zapowiedziały, że na pewno tam wrócą. W znakomitych humorach wróciliśmy do szkoły, przez całą drogę rozmawiając o przeżyciach z Wagarowni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content