Podsumowanie konkursów: „Z chemią w przyszłość” oraz ”Od energii do materii”

11 czerwca 2018 r. na Wydziale Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego ul. 3 Maja 54 odbyła się uroczysta gala podsumowania konkursów: „Z chemią w przyszłość” oraz „Od energii do materii” organizowanych przez  Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. W podsumowaniu uczestniczyli uczniowie klasy 3b pod opieką wychowawcy – pani Jolanty Batok oraz pani Urszula Borkowska. Uroczystość rozpoczęła pani Grażyna Barcińska, doradca metodyczny chemii i fizyki, która powitała zaproszonych:   dr Urszulę Wyrzykowską  – Dudek dyrektora SCDiDN, ,  dr Danutę Kroczewską – prodziekana ds. studenckich,  dr Barbarę Pezler –  dyrektora d/s dydaktycznych Instytutu Chemii oraz nauczycieli i uczniów szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych. Wśród laureatów konkursów  znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Lena Miler, która zajęła II miejsce w konkursie chemicznym oraz Agnieszka Urban, która uplasowała się na III miejscu w konkursie fizycznym. Nagrodą okazały się pamiątkowe dyplomy oraz karty upominkowe. Następnie uczestnicy wysłuchali interesującego wykładu dr Barbary Pezler „Liczby w chemii i fizyce”. Gali towarzyszyła sesja posterowa studentów chemii.
Kolejna edycja konkurów – w przyszłym roku szkolnym. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content