Integracja w Krainie Przygód

19 września 2018 r. uczniowie klas IV pod opieką wychowawców wybrali się na wycieczkę do „Krainy Przygód” w Iganiach. Pogoda dopisała. Dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu zabawach. Pod opieką instruktorów, którzy czuwali obok wychowawców nad bezpieczeństwem podczas zajęć, uczniowie jeździli na quadach, strzelali do tarczy z łuku. Wiele radości dostarczyło dojenie krowy i przejażdżka na karuzeli. Najwięcej emocji towarzyszyło czwartoklasistom podczas zjazdu na linie. Na koniec pobytu wszyscy z apetytem zjedli poczęstunek – pieczone kiełbaski przygotowane przez pracowników ośrodka. Czwartoklasiści dziękują nauczycielom: p. Jolancie Batok, p. Agnieszce Karpińskiej, p. Katarzynie Niedziółce i p. Ewie Sławińskiej za wspólną zabawę i świetną atmosferę podczas wyjazdu.

Skip to content