Zawody zręcznościowe na rowerach

W dniu 21.09.2018 na płycie lodowiska ARMS, w związku z obchodami Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu oraz Europejskiego Dnia bez Samochodu, uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Ewy Sławińskiej oraz pana Pawła Kuligowskiego wzięli udział w zawodach zręcznościowych na rowerach, zorganizowanych przez Urząd  Miasta Siedlce oraz nauczycieli SP7.
Do rywalizacji przystąpiło dziewięć szkół podstawowych. Wylosowaliśmy piątą pozycję startową i mogliśmy spokojnie obserwować startujących przed nami zawodników.
Po przejechaniu toru przez wszystkich startujących w zawodach i podliczeniu czasów w ogólnej punktacji uplasowaliśmy się na podium zajmując trzecie miejsce, a w klasyfikacji indywidualnej uczeń klasy 5a  Piotr Gajo zajął również  trzecią lokatę za najlepszy czas przejazdu, nagrodzony upominkami.
Wszyscy uczestnicy zawodów po wysłuchaniu pogadanki przez reprezentanta policji drogowej otrzymali pamiątkowe gadżety rowerowe, natomiast pierwsze trzy zwycięskie szkoły nagrody rzeczowe i sprzęt sportowy.
Nasza szkołę reprezentowali:
– Oliwia Duk – 5a