Szkolny Skills Challenge 2018

08.10.2018 w naszej szkole odbył się SKILLS CHALLENGE 2018 organizowany przez fundację Marcina Gortata MG13 naszego najlepszego polskiego koszykarza w NBA, grającego na codzień w Los Angeles Clippers. Na specjalnie przygotowanym torze sprawnościowo-koszykarskim, dzieci z klas 4-6 rywalizowały między sobą o najlepszy czas pokonania toru.
Zwycięzcą i mistrzem naszej szkoły został Kajetan Tomaszewski z klasy 5b osiągając czas 37.69sek. Drugie miejsce zajęła Hanna Mierzejewska z 5b zaś trzecie Jakub Korniluk z 4c. Na całą trójkę czekały wspaniałe nagrody rzeczowe: koszulki, piłki i plecaki.
Mistrz naszej szkoły czeka teraz na czasy z pozostałych 50 szkół z całej Polski , biorących udział w challenge’u. 10 osób z najlepszymi czasami zakwalifikuje się do wielkiego finału w Łodzi, gdzie główną nagrodą będzie wyjazd do USA do Los Angeles wraz z opiekunem na mecz NBA Marcina Gortata!!!
Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i dziękujemy fundacji MG13 za możliwość wspaniałej zabawy połączonej z rywalizacją sportową. Trzymamy kciuki za Kajetana!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content