Biegi Niepodległościowe

W tym roku, jedną z imprez towarzyszących obchodom setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości były biegi uliczne, organizowane przez OZLA i Urząd Miasta Siedlce.
Naszą szkołę pod opieką p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej i p. Pawła Kuligowskiego reprezentowali uczniowie klas 4, 5, 7, 8 szkoły podstawowej oraz uczniowie 3 klasy gimnazjum.
O godzinie 10.00 przed UM wszyscy uczestnicy biegów w liczbie ok.600 osób odśpiewali wspólnie hymn, a delegacja złożyła kwiaty pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego, przy Skwerze Niepodległości.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i medale, natomiast uczennica z klasy 5b Hanna Mierzejewska okazała się najlepsza w swojej kategorii wiekowej, najliczniej obsadzonej, wygrywając bieg na 600m.
Wszystkim, pomimo niezbyt ciepłej aury bardzo dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy do wzięcia udziału w biegach 3-majowych.