Warsztaty w języku angielskim dla klas 4a, 4b, 4c i 5a

19 grudnia 2018 roku uczniowie klas 4a, 4b, 4c i  5a uczestniczyli w dwóch warsztatach językowych z native speakerem. Zajęcia prowadzone były przez Irlandczyka Richarda Mullaneya, współpracownika Europejskiego Programu Edukacyjnego „Nauka bez granic”.
W trakcie pierwszej części naszego spotkania pt. British Traditions Workshop Richie przedstawił uczniom różne zwyczaje i festiwale związane z brytyjską kulturą. Podczas drugiej części warsztatów pt. Ceili Dancing uczniowie mieli okazję nauczyć się tradycyjnego tańca gaelickiego, popularnego w Irlandii i Szkocji, tańczonego podczas różnych okazji i spotkań towarzyskich.
Warsztaty w języku angielskim, prowadzone przez Richiego to wspaniała alternatywa dla tradycyjnej lekcji języka angielskiego w klasie i możliwość rozwijania umiejętności porozumiewania się w języku angielskim poprzez kontakt z żywym językiem.

Organizatorzy wyjazdu na warsztaty:
Elwira Markowska
Julita Byczyńska-Kozioł
Małgorzata Ponikowska