Bal karnawałowy 2019

Dnia 24 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 1-2 i 4-5 szkoły podstawowej. W pięknie ozdobionej sali gimnastycznej dzieci bawiły się pod czujnym okiem wychowawców i w towarzystwie zabawnego animatora. A gdy któryś uczeń się zmęczył, mógł odetchnąć w swojej sali, napić się lub coś zjeść.
Oficjalnie bal rozpoczęły panie Dyrektor – p. Jadwiga Chomacka i p. Urszula Borkowska. Życzyły wszystkim udanej i bezpiecznej zabawy. Wszyscy zatańczyli tradycyjnego (i troszkę improwizowanego) poloneza w rytm piosenki dziecięcej. Następnie animator zachęcał do wspólnej zabawy, tańców i różnych ciekawych animacji. Młodszym uczniom bardzo podobały się zabawy w rytm utworów dla dzieci, np. „Kaczuchy”, a starszym bardziej poważne układy taneczne, takie jak popularna „belgijka”.
Na bal przyszło wiele postaci z bajek i baśni, jak również z filmów czy świata zwierząt. Uczniowie przebrali się m.in. za księżniczki, książęta, rycerzy, kotki czy misie.
Zabawie nie było końca, aż żal było wracać do domu, gdyż wszyscy tak świetnie się bawiliśmy.

Koordynatorzy balu:
Malwina Kupińska
Katarzyna Michalak