Upcykling z 2a

Galeria Kultura zaprosiła uczniów klasy 2a i Rodziców do udziału w niesamowitych, rodzinnych warsztatach upcyklingu. Były to warsztaty, na których uczniowie dowiedzieli się jak ciekawie wykorzystać używane rzeczy, jak ograniczyć indywidualną konsumpcję i jak ograniczyć ilość produkowanych śmieci poprzez ograniczenie zakupów oraz ekologiczne decyzje zakupowe. Uczestnicy warsztatów zabrali ze sobą T-shirty, stare materiały, z których wyczarowali modne stroje, a niektórzy swoją kreatywnością wzbudzili zachwyt wśród uczestników. Podczas warsztatów swoją pomocą służyła krawcowa, która ozdabiała koszulki poprzez naszywanie kolorowych aplikacji. Wspólne zajęcia pozwoliły rozwinąć i wzmocnić więzi emocjonalne z matką, ojcem jak również z zespołem klasowym.
Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Janiszewskiej, która prowadzi Galerię Kultura za możliwość uczestniczenia w warsztatach.