III Międzyszkolne Dyktando Siedleckich Szkół Podstawowych w języku angielskim i niemieckim

12 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste podsumowanie III Międzyszkolnego Dyktanda Siedleckich Szkół Podstawowych w języku angielskim i niemieckim, które miało miejsce w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.
Dyktando, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w Siedlcach oraz Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach, odbyło się 23 maja w SP 1, wzięli w nim udział uczniowie siedleckich szkół podstawowych.
W kategorii język angielski I miejsce zajęła Izabela Florczykiewicz z SP nr 3, II miejsce – Natalia Konopka z SP nr 7 oraz Dominika Uss z SP nr 5, III miejsce – Aleksandra Iwanowska z SP nr 3. Ze względu na bardzo wyrównany poziom uczestników dyktanda Komisja Konkursowa przyznała trzy wyróżnienia: dla Aleksandry Lemieszek z SP nr 9 oraz Juliana Borkowskiego i Piotra Kadeja z SP nr 1.
W kategorii język niemiecki I miejsce zajęła Kinga Zdanowska z SP nr 7, II miejsce – Martyna Szczepańska z SP nr 1, III miejsce – Patrycja Sandurska z SP nr 3.
Przed uroczystym wręczeniem dyplomów, nagród i podziękowań mogliśmy podziwiać młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w pięknie przygotowanym przedstawieniu w języku angielskim pt. „Shrek”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dyktanda i ich opiekunom.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content