Nowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty

Wakacje dobiegły końca. Rozpoczął się nowy rok szkolny. Tradycyjnie w kościele parafialnym odbyła się Msza Święta. Następnie spotkaliśmy się na sali gimnastycznej naszej szkoły. Pani dyrektor Magdalena Olszewska-Silna przywitała przybyłych na uroczystość nauczycieli, rodziców i uczniów. Szczególnie ciepło zostali przyjęci nowi uczniowie naszej szkoły, klasy pierwsze i czwarta.
Uczniowie klas IIa i IIb wraz z wychowawcami p. Karoliną Klimczyk i p. Moniką Ostojską przygotowali występ, który nawiązał do minionych wakacji oraz oznajmił rozpoczęcie roku szkolnego. Po akademii uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych. Życzymy wszystkim uczniom oraz nauczycielom sukcesów w nowym roku szkolnym 2019/2020.