Inauguracja roku sportowego

20 września 2019r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Siedlcach odbyła się inauguracja roku sportowego 2018/2019 Szkolnego Związku Sportowego. Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz samorządowych Siedlec z zastępcą Prezydenta Miasta Roberta Szczepanika, władz powiatowych, dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego i trenerzy, a także najlepsi młodzi sportowcy z terenu miasta i regionu. Najważniejszą częścią imprezy było nagrodzenie szkół, młodych sportowców i ich opiekunów, którzy wyróżnili się w sporcie w ubiegłym roku 2018/2019. Nasza szkoła zajęła V miejsce we współzawodnictwie sportowym w kategorii szkół podstawowych w Mieście Siedlce i VI miejsce we współzawodnictwie sportowym w kategorii szkół podstawowych w Regionie. Okolicznościowy puchar odebrała Pani Dyrektor Magdalena Olszewska – Silna i nauczyciel wychowania fizycznego Ewa Sławińska.
Życzymy dalszych sukcesów w nowym roku sportowym!