Wyjazd integracyjny klasy czwartej i klas szóstych

23 września klasy 4a, 6a i 6b wraz z wychowawcami uczestniczyły w wyjeździe integracyjnym . Miłe przedpołudnie spędziliśmy w Wiosce Indiańskiej w Grali Dąbrowiźnie.
Gdy zajechaliśmy na miejsce, uroczyście powitała nas Pani w indiańskim stroju. Pierwsze zabawy z animatorami przybliżyły nam codzienne życie Indian. Program zawierał między innymi gry zręcznościowe, malowanie twarzy, konkursy i konkurencje wymagające skupienia uwagi i zdolności manualnych. Największym powodzeniem cieszyła się trampolina. Chłopcy grali w piłkę a dziewczyny miały w końcu czas na babskie pogaduchy. Około południa gospodarze zaprosili nas na ciepłe, grillowane kiełbaski, pieczone ziemniaki i coś słodkiego. Czas minął nam bardzo szybko. W drodze powrotnej planowaliśmy kolejny wyjazd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content