THE GINGERBREAD WORKSHOPS – PIERNIKOWE WARSZTATY KLASY 5a

18 grudnia 2019 roku w klasie 5a odbyły się warsztaty zdobienia pierników, w czasie których uczniowie samodzielnie i według własnego pomysłu dekorowali przygotowane wcześniej ciasteczka. Zajęcia przyniosły im dużo radości. Podczas tego przedświątecznego spotkania słuchaliśmy świątecznych piosenek w języku angielskim, a także poszerzaliśmy znajomość bożonarodzeniowego słownictwa. Stworzone przez dzieci pierniczki wyglądają przepięknie, ozdobione kolorowymi cekinami, koralikami, gwiazdkami i oczywiście lukrem. Część z nich ozdobiła klasową choinkę a resztę ciasteczek uczniowie zabrali do swoich domów, aby stanowiły własnoręcznie wykonaną ozdobę świątecznego stołu.
Dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc przy pieczeniu ciasteczek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Weronika Paczuska
Małgorzata Ponikowska