Współpraca z Domem nad Stawami

Od września 2011 roku Młodzieżowy Wolontariat działający przy naszym gimnazjum współpracuje z Domem Pomocy Społecznej w Siedlcach. Wolontariusze regularnie odwiedzają pensjonariuszy oraz uczestniczą w różnych uroczystościach.  Dnia 20.02.2012r. odbył się tam integracyjny bal karnawałowy. Zorganizowany został dla mieszkańców domu oraz podopiecznych innych ośrodków pomocy. W zorganizowaniu balu uczestniczyli wolontariusze: Milena Pogonowska, Monika Soszyńska, Anna Świątek, Marta Grudzińska, Paulina Gorzkowska z klasy 2e, Tomek Czarnocki i Michał Kordecki z klasy IIIf, Iza Belowska z klasy IIIg oraz dwie pierwszoklasistki: Wioletta Wołoszka i Agata Wyszomierska.

Informujemy też, że Młodzieżowy Wolontariat naszego gimnazjum poszukuje uczniów chętnych do pomocy w Domu Nad Stawami. Aby zostać wolontariuszem, nie trzeba mieć żadnego doświadczenia.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do opiekunów wolontariatu:
p. Agnieszki Karpińskiej i p. Bogumiły Panufnik.

Skip to content