Rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022

Pragniemy Państwa zachęcić do zapisu dzieci do oddziału przedszkolnego w naszej szkole.
Postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się 10 marca 2021 r.
Zarządzenie nr 18/2021 Prezydenta Miasta Siedlce z dnia 29 stycznia 2021 r. określające harmonogram postępowania rekrutacyjnegolink
Harmonogram rekrutacjilink
Rekrutacja odbywa się poprzez stronę: www.siedlce.przedszkola.vnabor.pl
Strona dla rodziców zostanie otwarta 10 marca 2021r. o godzinie 8.00. Przed wypełnieniem wniosku prosimy zapoznać się z zasadami naboru i ofertą przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Wniosek należy wypełnić w wersji elektronicznej, wydrukować, podpisać i złożyć wraz z oświadczeniami w jednostce pierwszego wyboru najpóźniej do 24 marca 2021 r. do godziny 15.00.

Skip to content