Aktywny powrót do szkoły

Nauczyciele wychowania fizycznego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci z klas 1-3 zorganizowali cykl turniejów międzyklasowych. Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w turniejach w Dwa Ognie oraz przeciągania liny. Rozgrywki trwały 8 dni, a każdy zespół miał okazję grać z wszystkimi klasami.
Dzięki przychylności wychowawców, którzy zmobilizowali i przygotowali swoje klasy do zawodów wszyscy uczniowie mogli poczuć nutkę rywalizacji sportowej.
Współzawodnictwo w takiej formie okazało się strzałem w dziesiątkę. Uczniowie byli bardzo zaangażowani, porażkę znosili dzielnie a po zwycięstwie mogli chodzić z podniesionymi głowami.
Turniej zaangażował również wychowawców , którzy brali udział razem ze swoimi uczniami w zawodach w przeciąganiu liny, co pozwoliło jeszcze bardziej zacieśnić więzy klasowe.
Po emocjonujących meczach zwycięską okazała się klasa 3a, minimalnie wyprzedzając klasę 3c. Na najniższym stopniu podium znalazła się klasa 2b. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy a klasa 3a otrzymała również puchar.
Serdecznie gratulujemy uczniom za zaangażowanie, poświęcony czas oraz emocje jakie zostawili na boisku, oraz zapraszamy na kolejny turniej już w następnym roku.