Wyniki XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Miło nam ogłosić wyniki XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „ Świetlik”, który miał miejsce w marcu bieżącego roku w naszej szkole. Udział wzięli uczniowie z klas 1-4. Dzieci zaprezentowały wysoki poziom wiedzy. Integralna część konkursu to przeprowadzenie wraz z nauczycielem lub w przypadku klas starszych samodzielnie eksperymentów. Formuła testu nastawiona jest na pokazanie dzieciom, że oprócz wiedzy teoretycznej, niezwykle istotna jest umiejętność logicznego rozumowania, przeprowadzania wywodów, które są charakterystyczne dla świata nauki. Zadania konkursowe uczą umiejętności czytania ze zrozumieniem, uważności, wytrwałości.
Niezmiernie cieszy, że rodzice są zainteresowani odkrywaniem i rozwijaniem talentów swoich pociech, a nauczyciele wspierają i motywują wychowanków do wysiłku oraz pomagają w nabywaniu wiedzy i umiejętnośći.
Laureaci
Natalia Księżopolska- kl. 2A – Nagroda
Wiktoria Kurowska kl. 2B – Wyróżnienie
Paulina Kryczka kl.2B – Wyróżnienie
Wiktor Wyszomierski kl. 3A – Wyróżnienie
Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów. Zapraszamy do galerii na spotkanie z laureatami i ich wychowawcami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content