Kierowco! Nie polujemy na zebrach!

Kierowco! Nie polujemy na zebrach! – to hasło kampanii mającej na celu zwrócenie uwagi kierującym, aby zachowywali szczególną ostrożność w pobliżu przejść dla pieszych.
13 września, policjanci Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wspólnie z uczniami klasy 3a i 3b przeprowadzili przy naszej szkole akcję edukacyjną ,,Kierowco! Nie polujemy na zebrach!”. Trzecioklasiści prezentowali plakaty z hasłami kampanii, której celem jest zachowanie szczególnej ostrożności w okolicy przyszkolnych przejść dla pieszych. To apel dzieci do kierowców, by zwalniali przed pasami, zwłaszcza w okolicach szkół czy przedszkoli. Kulturalny i bezpieczny kierowca zachowuje szczególną ostrożność zbliżając się do przejścia dla pieszych.