Pilna, nagła i bardzo ważna zbiórka. Rodacy-Bohaterom

W obecnej sytuacji, jaka zapanowała minionej nocy na Ukrainie – pragniemy pomóc naszym Rodakom. To ludzie, którzy poprzez wojenne losy znaleźli się dawno temu poza granicami kraju. Aby zadbać o bezpieczeństwo Polaków organizujemy pomoc, rozpoczynamy pilną zbiórkę, mającą na celu zabezpieczeniu postaw egzystencjalnych. Zbieramy DŁUGOTERMINOWE produkty spożywcze, chemię gospodarczą oraz środki finansowe.

Przykłady produktów, które przydadzą się w obecnej sytuacji najbardziej: ryż, makaron, kasza, olej, cukier, konserwy mięsne lub rybne, warzywa w puszce, owoce w puszce, herbaty, kawy, słodycze, środki czystości itp.
Dary prosimy przynosić do sali 115 lub sali 10.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu
Agnieszka Karpińska i Małgorzata Jaroszczyk

Skip to content