Udany występ naszych siatkarzy i siatkarek!!! 

W dniach 23-24 marca na hali sportowej naszej szkoły odbyły się rozgrywki międzyszkolne szkół podstawowych w  piłce siatkowej w kategorii młodzież. W środę 23 marca turniej kwalifikacyjny grupy A, zagrali chłopcy 7-8 klas prowadzeni przez  trenera Adriana Potapczuka. Nasza drużyna SP1 zdeklasowała rywali wygrywając wszystkie mecze. W grupie pokonaliśmy  2:0 SP5  i SP3 następnie w półfinale wygraliśmy z SP6  również 2:0 ( 15:5 i 15:2).

W finale turnieju zwyciężyliśmy ponownie z SP5  2:0 ( 15:8, 15:5) i pewnie zameldowaliśmy się w najlepszej 4 zespołów z Siedlec.

(Turniej finałowy rozgrywany będzie na początku  kwietnia). 

Dzień później, w swoim turnieju finałowym rywalizowały dziewczęta. Po trudnym początku (przegrana z SP12  1:2)  drużyna prowadzona przez panią Ewę Sławińską wygrała pewnie z SP5  2:0 (15:10 , 16:14)  i z pierwszego miejsca w grupie A, zameldowała się w półfinale, niestety tam, po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu (15:10, 13:15, 8:11) nasze siatkarki musiały uznać wyższość ekipy z SP11. Zabrakło też szczęścia (i troszkę siły) w meczu o 3 miejsce z SP10 i  ostatecznie nasze dziewczęta zajęły w turnieju 4 lokatę.

Niemniej to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę wyrównany poziom wszystkich zespołów. Gratulujemy obu naszym drużynom, życzymy chłopakom powodzenia w turnieju finałowym i już zapraszamy wszystkich kibiców do gorącego dopingowania🔥🔥🔥🏐🏐🏐

Skip to content