ZWYCIĘSTWO NASZYCH SIATKARZY

W FINAŁACH ROZGRYWEK MIĘDZYSZKOLNYCH!!!

W środę 13.04.2022 roku odbył się w naszej szkole finał Igrzysk Miejskich w siatkówce chłopców w kategorii młodzież.

Reprezentacja SP1 po bardzo efektownej i skutecznej grze zdobyła pierwsze miejsce, pokonując najpierw w półfinale SP nr 9 2:0 (15: 5, 15: 7), a następnie ogrywając w finale z SP nr 5 również 2:0 (15:13, 15:6). Trzecie miejsce zajęła SP nr 12.

Tym samym starsi chłopcy (2008 r.) wyrównali osiągnięcie swoich młodszych kolegów (2009 r.), którzy kilka dni wcześniej triumfowali w powiatowych rozgrywkach w minisiatkówce chłopców 4×4.

Sezon 2021/22 nasi siatkarze kończą więc złotymi medalami w obu kategoriach rozrywkowych – wielkie brawa dla zawodników i trenerów!

Składy zespołów:

Mistrzowie Siedlec w kat. młodzież: Filip Szlachta, Wiktor Pasztor, Bartosz Szałkiewicz, Łukasz Danielak, Adam Świętochowski i Kajetan Tomaszewski, trener Adrian Potapczuk

Mistrzowie Siedlec w kat. dzieci: Michał Talacha, Jakub Korniluk, Szymon Jędruszczak, Igor Plewa, Łukasz Grodzki, Hubert Kicki, Konrad Krzewniak, Wiktor Supeł,

trenerzy: Paweł Kuligowski, Adrian Potapczuk

,,Jedynka” Siedlce rządzi!!! 🔥🏐🔥