Wycieczka do Kampinoskiego Parku Narodowego

Dnia 11 maja uczniowie klas 4a, 4b oraz 4c pod opieką wychowawców udali się na wycieczkę do Kampinoskiego Parku Narodowego.  Celem naszego wyjazdu był spacer z przewodnikiem po Kampinosie: ścieżka dydaktyczna „Wokół Bieli” oraz integracja zespołów klasowych. Odbyły zajęcia team building – animacje, podczas których uczestnicy wraz z animatorami poruszali się po 30 stacjach z zadaniami. Dzieci wzięły udział w grze terenowej. Odbyły się też inspirujące zajęcia rozwijające twórcze myślenie. Uczestnicy musieli podejść w kreatywny sposób do rozwiązania współczesnych problemów nastolatków  poprzez wymyślenie narzędzia.  Podsumowaniem wyjazdu były rozmowy przy ognisku i pieczenie kiełbasek. Wycieczka była bogata w różnorodne wyzwania, którym nasi uczniowie dzielnie stawili czoła.