Kolejny udany występ naszych siatkarzy!!!

30 maja 2022r. w Skórcu odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Siedleckiego. Wystąpiły w nim drużyny: mistrz regionu SP Suchożebry, mistrz Siedlec – SP nr 1 oraz finaliści rozgrywek powiatowych drużyny: ZS w Skórcu i SP w Stoku Lackim. Nasi siatkarze prowadzeni przez trenera Adriana Potapczuka zaczęli od bardzo pewnego zwycięstwa nad drużyną ze Stoku Lackiego 2:0 (25:11, 25:14). Następnie zmierzyli się z najmocniejszą drużyną naszego regionu SP Suchożebry. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, jednak w końcówkach setów więcej „zimnej krwi” zachowali przeciwnicy wygrywając 26:24 i 25:22. W ostatnim meczu nasi zawodnicy pewnie pokonują drużynę gospodarzy ZS Skórzec 2:0 (25:17, 25:21).

W Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Siedleckiego SP nr 1 zajmuje II miejsce.🥈 💪

Wielkie brawa dla naszej drużyny – nie dość, że najmłodsi to jako jedyna drużyna zagrali profesjonalnie na pozycjach na jednego rozgrywającego. 😮 🏐 BRAWO CHŁOPAKI 👏👊 👏

Najlepszym zawodnikiem zespołu został nasz atakujący Filip Szlachta 🏆 👏

Na zakończenie rozdano puchary i dyplomy oraz rozlosowano nagrody rzeczowe dla wszystkich zawodników, w której nasie zawodnicy mieli duuużo szczęścia😄👉 zdj.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i życzymy dobrej formy i sukcesów w kolejnych turniejach po przerwie wakacyjnej🌞🏐🌞

relacja i zdjęcia: A. Potapczuk

Skip to content