Jesteśmy w finale XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 8 maja 2012 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Siedlcach odbyły się eliminacje rejonowe XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół gimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn wyłonionych w eliminacjach powiatowych.
Pierwsze miejsce w eliminacjach powiatowych  i rejonowych zajęła drużyna naszej szkoły, w której skład wchodzą uczniowie: Emil Chodowiec, Maciek Ołdakowski, Konrad Wiśniewski oraz Bartek Kublik.
Oprócz części teoretycznej polegającej na rozwiązaniu testu sprawdzającego znajomość przepisów ruchu drogowego, zawodnicy musieli także wykonać zadania praktyczne, tj. pokonać rowerowy tor przeszkód oraz wykazać się praktyczną wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków drogowych.


Drużyna reprezentować będzie nasz rejon w  finale wojewódzkim, który odbędzie się w 16 maja br. w Warszawie. Opiekunem zwycięskiej drużyny jest pan Andrzej Wojtowicz.

Skip to content