„Najlepszy Sportowiec Szkoły”

W rywalizacji na najlepszego sportowca naszej szkoły udział wzięło 137 uczniów. Zawodów w których można było wziąć udział i za które można było zdobyć punkty było 34.

Punkty za zawody w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły były przydzielane na bieżąco, a konkurencje w których uczestniczyli były punktowane według regulaminu. W pierwszej dziesiątce rankingu znalazły się 4 dziewczynki i 6 chłopców.

Rywalizacja o pierwsze miejsce była bardzo zacięta, każdy zawodnik z czołówki tabeli zaciekle walczył o punkty do klasyfikacji generalnej.

Na trzecim stopniu podium znalazła się Hanna Mierzejewska z klasy 8b, drugie miejsce przypadło Wiktorowi Wyszomierskiemu z klasy 4a. Najwszechtronniejszym sportowcem (udział w największej ilości zawodów), który odnosił sukcesy na różnych stopniach sportowej rywalizacji a zarazem zwycięzcom w naszym kokursie na „Najlepszego Sportowca Szkoły” okazał się Igor Lemieszek z klasy 6a.

Ranking na „Najlepszego Sportowca Szkoły” cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki przyznawanym punktom uczniowie z większym zaangażowaniem podchodzili do zawodów sportowych i do reprezentowania szkoły.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, za emocje których doświadczyliśmy na zwodach i zapraszamy do uczestnictwa w rankingu w następnym roku szkolnym.

Końcowa tabela na „Najlepszego Sportowca”

Tekst: I. Dyć

Zdjęcia: E. Sławińska