I miejsce zespołu „SILENCE” w kategorii taniec współczesny

30.05.2012 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się  Dzień Tańca II Festiwalu Kultury Chodów 2012. Celem festiwalu była konfrontacja artystyczna dokonań szkół, ośrodków kultury z terenu całego kraju, popularyzacja różnych form artystycznych w szkołach oraz kierunkowanie dalszego rozwoju działalności kulturalnej, wymiana doświadczeń, popularyzacja upowszechniania kultury wśród dzieci i młodzieży.

Zespół taneczny naszego Gimnazjum „SILENCE” zdobył I miejsce w kategorii taniec współczesny, tańcząc układ „Lana Delrey”. Grupa taneczna  będzie mogła  ponownie się zaprezentować na uroczystej gali rozdania nagród 13 czerwca 2012 r.

Skład zespołu: Kinga Pogonowska 3a, Ilona Nasiłowska 3a, Oliwia Kruczyńska 2d, Karolina Grzesiuk 2d, Alicja Pogorzelska 2e, Dominika Mańkowska 2c, Kacper Łyś 1a, Kinga Bancerz 1a, Agata Wyszomierska 1a, Weronika Leonik 1c

SEDECZNIE GRATULUJĘ!
Opiekun: Agnieszka Tomczyk-Gajewska

Skip to content