Warsztaty profilaktyczne

19 września 2022 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyczne dla klas VI- VIII.  Nietuzinkowe zajęcia prowadził Paweł Przewoźny. Uczniowie byli  odbiorcami innowacyjnego projektu, w którym historia własna prelegenta, fragmenty filmowe oraz śpiewanie rapu uwrażliwiały na czynniki chroniące w profilaktyce uzależnień. Przez bezpośredni dialog, konkursy z nagrodami, wspólne korzystanie z profesjonalnego sprzętu DJ-a uczniowie zostali zainspirowani, żeby realizować się przez poszukiwanie swoich talentów i ich rozwijanie. Podczas naszych zajęć nie zabrakło również Pani Dyrektor Magdaleny Olszewskiej – Silnej ,  Prezesa Stowarzyszenia ,, Szansa ” Pani Mirosławy Paczóskiej  oraz  Pełnomocnik Prezydenta ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień Pani Katarzyny Marciniak- Paprockiej. Warsztaty były współfinansowane przez miasto Siedlce.

Pedagog szkolny Kinga Domańska 

Skip to content