Siatkarki na podium!

22 września 2012 r. na stadionie przy ul. Prusa 6 uczennice naszego gimnazjum pod opieką p. Ewy Gałęzowskiej  wzięły udział w kolejnym Turnieju Trójek Siatkarskich im. Wiesława Talachy organizowanym przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Siedlcach. Po zmaganiach na zimnie siatkarki zajęły całe podium. Uczestniczki turnieju otrzymały pamiątkowe koszulki, medale i portfele „Nike”.


Skład zwycięskich drużyn:
ZESPÓŁ I:  I MIEJSCE – ZŁOTE MEDALE
1. Weronika Sałata 2a
2. Wioletta Wołoszka 2a
3.  Agata Rodziewicz 2a
ZESPÓŁ II:  II MIEJSCE – SREBRNE MEDALE
1. Julia Wojtowicz 3c
2. Paulina Gorzkowska 3e
3. Zuzanna Kiepuszewska 2f
ZESPÓŁ II:  III MIEJSCE – BRĄZOWE MEDALE
1. Kinga Mikołajczuk 2a
2. Emila Gnat 2a
3. Magdalena Jakimiak 1c
ZESPÓŁ IV:  IV MIEJSCE
1. Klaudia Kulikowska 2e
2. Latifa Alkubati 2a
3. Weronika Malczuk 3g

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!