Konkurs recytatorski „Magia Świąt Bożego Narodzenia”

W środę 14 grudnia 2022 r. w świetlicy w Strzale odbył się gminny konkurs recytatorski „Magia Świat Bożego Narodzenia”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach: klasy IV-VI (Wiktoria Chromińska, Wiktoria Kurowska, Paulina Kryczka z kl. 4b, Karina Klimczyk, Angelika Jerzykowska, Amelia Czarnocka z kl. 5a) oraz klasy VII-VIII (Nadia Brzost i Kamil Zalewski z kl. 8a).

Jury podczas oceny brało pod uwagę: dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie, interpretację tekstu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Komisja konkursowa doceniła występ artystyczny Wiktorii Kurowskiej z kl. 4b – III miejsce oraz Nadii Brzost z kl. 8a – I miejsce oraz Kamila Zalewskiego, który otrzymał wyróżnienie. Wyniki zostały ogłoszone w dniu konkursu. Uczestnicy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie gratulujemy!

Tekst: Magdalena Olszewska-Silna

Skip to content