Uliczny turniej koszykówki!

29 września 2012 r. na płycie lodowiska przy ul. Prusa 6 uczennice naszego gimnazjum pod opieką p. Ewy Gałęzowskiej wzięły udział w Blacktopie – ulicznym turnieju koszykówki organizowanym przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Siedlcach. W kategorii open koszykarki naszej szkoły po zmaganiach ze szkołami ponadgimnazjalnymi i studentkami stanęły na podium, zajmując III miejsce. Uczestniczki turnieju otrzymały pamiątkowe statuetki i koszulki.

Skład drużyn:
Zespół KOT, PAT I PIES – III miejsce
1.    Kinga Marczak 3f
2.    Karolina Soczewka 3f
3.    Adrianna Ławecka 3f
Zespół POWER RENGERS – IV miejsce
1.    Jagoda Zalewska 3f
2.    Izabela Zalewska 3f
3.    Izabela Cabaj 1c
Zespół JEDYNKA I – V miejsce
1.    Eliza Zalewska 1c
2.    Katarzyna Słobodzian 1c
3.    Dominika Paczóska 1c
Zespół JEDYNKA II – VI miejsce
1.    Paulina Komar 1c
2.    Monika Dziołak 1c
3.    Klaudia Nawrocka 1c

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów!