Nagrody Prezydenta dla naszych nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 62 siedleckich nauczycieli otrzymało, 16 października, z rąk prezydenta Wojciecha Kudelskiego, nagrody za wybitne osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze. Uroczystość odbyła się w Sali Teatralnej Centrum Kultury i Sztuki, a poprzedził ją spektakl „Śpiewnik Papieski” w reżyserii Waldemara Koperkiewicza, a w wykonaniu Teatru ES oraz Chóru Miasta Siedlce. W tym roku nagrody Prezydenta Miasta otrzymało 62 nauczycieli i dyrektorów siedleckich szkół i przedszkoli. Prezydent Wojciech Kudelski podziękował siedleckim pedagogom i wychowawcom za wielkie zaangażowanie w realizowanie swojej pasji. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie nauczycielki naszej szkoły p. Ewa Jurzyk – Niedziółka i p. Elżbieta Kraska.

zdjęcia dzięki uprzejmości www.siedlce.pl