„PSALMY” Teatru ES

Dnia 1 marca 2013 r. w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbył się premierowy koncert promujący nową płytę Teatru ES „Psalmy”.
Było to widowisko muzyczne uzupełnione prezentacją multimedialną, podczas którego widzowie mieli możliwość wysłuchania na żywo „Psalmów” Tadeusza Nowaka w wykonaniu artystów Teatru ES i muzyków Orkiestry Teatru ES. W spektaklu występują uczennice naszego gimnazjum, a są to Julia Jaroszczyk z kl. 3c i Karolina Soczewka z kl. 3f oraz dwie absolwentki Publicznego Gimnazjum nr 1 Klaudia Karolak i Sylwia Zadrożna.
Koncert dostarczył przybyłym gościom niezapominanych wrażeń oraz dużych emocji.
Gratulujemy dziewczętom i dziękujemy za wspaniały wizerunek naszego gimnazjum.

Zdjęcia ze strony Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Skip to content