Zawody pływackie

Dnia 6.03.2013r. na pływalni PG4 odbyła się Powiatowa Gimnazjada w pływaniu indywidualnym i sztafetach 6x25m. W zawodach w tych dobrze wypadli uczniowie naszej szkoły. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stawali:
1. Magdalena Kisielińska kl. 2c – I miejsce na 50m stylem klasycznym i stylem dowolnym
2. Maciej Starczewski kl. 2d – I miejsce na 50m stylem klasycznym i stylem dowolnym
Dwa III miejsca na 50m grzbietem i 50m stylem dowolnym zajął Jakub Naumow z kl. 1c.
Miejsca na podium zajęli również:
1. Marcin Talach kl. 3f – II miejsce na 50m stylem dowolnym
2. Robert Goławski  2d – III miejsce na 50m stylem klasycznym
3. Marek Polak 3f – III miejsce na 50m stylem klasycznym
Ponadto do zawodów międzypowiatowych awansowała Angelika Strzałek z kl. 1c i Magdalena Pogonowska klasa 2e.
Sztafeta chłopców 6x25m zajęła II miejsce, a dziewczęta III miejsce. Sztafeta chłopców awansowała do zawodów międzypowiatowych.