Debiut w mistrzostwach Polski w strzelectwie sportowym

W dniach 7-8 kwietnia w Białymstoku odbyły się mistrzostwa Polski szkół gimnazjalnych w strzelectwie sportowym pod nazwą „V Ogólnopolska Gimnazjada Strzelecka”. W zawodach uczestniczyli uczniowie z rocznika 1997-99 z całego kraju. Finały strzelań z karabinu i pistoletu pneumatycznego  odbywały się na obiekcie strzelnic sportowych Uczniowskiego Klubu Sportowego „KALIBER” w Białymstoku. Województwo mazowieckie reprezentowały siedleckie szkoły: reprezentacja dziewcząt z Publicznego Gimnazjum nr 1  oraz reprezentacja chłopców z  Publicznego Gimnazjum nr 3. Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice klasy 3d: Martyna Staręga i Magda Wyszomierska oraz z klasy 3e – Milena Pogonowska. Dziewczęta w klasyfikacji zespołowej zajęły X miejsce w strzelaniu z karabinu pneumatycznego. Jest to bardzo dobry wynik, zważywszy na to, że strzelectwo sportowe trenują od kilku miesięcy. Gratulujemy.
Uczniowie, którzy chcieliby uczestniczyć w zajęciach koła strzeleckiego proszeni są o zgłaszanie się do pana Andrzeja Wojtowicza.