I Festiwal Projektów Edukacyjnych

logofestiwal2013a

16 maja odbędzie się w naszej szkole I Festiwal Projektów Edukacyjnych. Klasy drugie i opiekunowie projektów przychodzą do szkoły na 8.30, aby przygotować się do prezentacji. Klasy I i III spotykają się z nauczycielami, którzy w tym dniu sprawują nad nimi opiekę o godzinie 9.00. Od godziny 9.00 do 11.15 odbywają się prezentacje klas II w przydzielonych salach, które oglądają klasy I i III według ustalonego harmonogramu.
Od godziny 11.30 na sali gimnastycznej rozpocznie się uroczyste podsumowanie projektów klas II, Projektu „Zdrowie” i Projektu „Trzymaj Formę”. Uczestniczą w nim wszyscy uczniowie klas II, nauczyciele i uczniowie, którzy zostali wyróżnieni w Projekcie „Zdrowie”.

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas II do obejrzenia prezentacji projektów.