Jeszcze jedno spotkanie z poezją Juliana Tuwima

W czwartek,  5 grudnia,  z okazji podsumowania Roku Juliana Tuwima odbył się w naszym gimnazjum szkolny konkurs recytatorski. Każdy uczestnik mógł zaprezentować jeden utwór, którego autorem jest patron roku 2013.
Komisja konkursowa w składzie: p. wicedyrektor Jadwiga Chomacka, p. Ewa Wysocka, p. Jolanta Hardej nagrodziła następujących uczniów:
I miejsce – Robert Goławski z kl. 3d, który wyrecytował wiersz „Niczyj” (opiekun p. M. Jaroszczyk)
II miejsce – Aleksandra Saweczko kl. 2b za wiersz „Zosia Samosia” (opiekun p. J. Chomacka)
III miejsce – Weronika Czapska kl. 1a za deklamację wiersza „o Grzesiu Kłamczuszku” (opiekun p. M. Jaroszczyk)
Wszystkim, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu, bardzo dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy.
Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród rzeczowych odbędzie się podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Zespół nauczycieli polonistów