Międzypowiatowa Gimnazjada w lekkoatletyce

20 maja 2014 roku na stadionie ARMS przy ul. Prusa 6 odbyła się Międzypowiatowa Gimnazjada w lekkoatletyce. Uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. Ewy Gałęzowskiej, Mirosława Filimoniuka, Pawła Kuligowskiego reprezentowali szkołę, odnosząc liczne zwycięstwa.  W klasyfikacji drużynowej dziewczęta uplasowali się na III miejscu w rejonie, natomiast chłopcy na XVII miejscu. Joanna Czarnocka z kl. 3f – w biegu na 200m – zajmując III miejsce uzyskała awans do XVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Sztafeta dziewcząt 4×100 m (kl.I-II)  w składzie: Aleksandra Góral 1e, Wiktoria Grzankowska 1e, Katarzyna Jońska 1e, Marta Baczyńska 1e –  zdobyła brązowy medal zajmując III miejsce.
Zawodnicy, którzy wystartowali w poszczególnych konkurencjach i godnie walczyli reprezentując naszą szkołę:
• IV miejsce w pchnięciu kulą – Tomasz Krzyszczak 3d
• V miejsce w biegu na 100m – Aleksandra Góral 1e
• VI miejsce w skoku w dal – Marta Baczyńska 1e
• VII miejsce w sztafecie olimpijskiej dziewcząt (Magdalena Pogonowska 3e, Klaudia Kołtuniak 3e, Maja Soszyńska 3f, Weronika Leonik 3c)
• IX miejsce w biegu na 300m – Natalia Somla 1e
• VII i IX miejsce w pchnięciu kulą – Adrianna Wąsowska 2c i Katarzyna Soczewka 1e
• IX miejsce w sztafecie dziewcząt 4x100m rocznik 1998 (Kinga Bancerz 3a, Sylwia Wojtas 3a, Kinga Mikołajczuk 3a, Marcela Kowalczyk 3a)
• VIII i IX, XII miejsce w skoku wzwyż – Julia Głuchowska 1d, Dominika Cymerman 1e, Weronika Sałata 3a
• VIII miejsce w skoku w dal – Klaudia Kulikowska 3e
• XII i XV miejsce w biegu na 400m – Maja Soszyńska 3f, Natalia Niedziółka 3g
• VIII miejsce w skoku w dal  – Piotr Mokrzecki 1d
• XIV miejsce w skoku w dal  – Szymon Jędrzejczyk 2c
• IX miejsce w skoku wzwyż – Adam Firasiewicz 2c
• IX miejsce w biegu na 800m – Mateusz Bolesta 3d
• XII miejsce w pchnięciu kulą – Maciej Stefaniuk 3d
• XVIII miejsce w pchnięciu kulą – Piotr Bajek 3g

Nauczyciele wychowania fizycznego wszystkim uczestnikom zawodów dziękują a zwycięzcom gratulują!