Podsumowanie projektu „Praktyki pedagogiczne…

Życie jak jesień…
coś w nim z blasków lata,
z  kwiatów, co nigdy nie kwitną
raz drugi…
Marian Gawalewicz

20 września 2014 r. w Hotelu Janusz w Siedlcach odbyła się konferencja podsumowująca Projekt Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach realizowany  w partnerstwie z Miastem Siedlce „Praktyki pedagogiczne – kompetentnie, twórczo, przyjemnie”, podczas której  młodzież naszej szkoły wystawiła spektakl Życie jak jesień…
Uczniowie zaprezentowali wiersze poświęcone lirycznym nastrojom jesieni. Refleksyjne piosenki: Rękawiczki, Szukaj mnie, To co mam wprowadziły słuchaczy w nastrój zadumy, przypomniały, że jesień niejedno ma imię i wiele twarzy. Publiczność wysłuchała Nokturnu-cis-moll Fryderyka Chopina i Koncertu Ernesta Cortazara.

Montaż przygotowała Jolanta Batok – nauczycielka języka polskiego.

Skip to content