VIII Siedlecki Jarmark Św. Stanisława

8 i 9 maja, w samym sercu Siedlec, już po raz ósmy odbywał się Jarmark Św. Stanisława. Tegoroczna edycja święta patrona miasta przyciągnęła rekordową liczbę ponad dwustu osiemdziesięciu wystawców. Impreza nawiązuje do średniowiecznych jarmarków kupieckich organizowanych w miastach. Oprócz wielu propozycji handlowych w postaci rękodzielnictwa, biżuterii, wyrobów z wikliny, a także mnóstwa wspaniałych kulinariów, biorący udział w jarmarku mogli uczestniczyć również w ciekawych wydarzeniach kulturalnych towarzyszących imprezie. Swój jubileusz 70-lecia powstania, obchodziło również Nadleśnictwo Siedlce, na terenie którego otwarto ponad kilometrową trasę narciarską. Nasze gimnazjum, reprezentowane przez uczniów i nauczycieli, brało czynny udział w Targach Edukacyjnych. Zaprezentowane zostały osiągnięcia, prace plastyczne gimnazjalistów i zdjęcia z uroczystości szkolnych. Dokumentem, często oglądanym przez odwiedzających, była wzorowo i pięknie prowadzona kronika szkoły, w której absolwenci mogli odnaleźć czas miniony – zapisany.