Sukces siatkarzy!

W drugim semestrze rozpoczęły się turnieje eliminacyjne Szkolnego Związku Sportowego w siatkówce chłopców, do których zgłoszone zostały dwie drużyny chłopców, złożone z klas sportowych I i III pod opieką p. Mirosława Filimoniuka. Po rozegraniu półfinałów miejskich, których jednego z nich byliśmy organizatorem, zajęliśmy I miejsce w obu grupach, awansując do finału miejskiego, który rozegrany został w naszym gimnazjum, zajmując I i III miejsce w mieście. Po rozegraniu 4 turniejów na szczeblu międzypowiatowym  zdobyliśmy złoty medal i awansowaliśmy do turnieju finałowego Mazowsza, zajmując wśród gimnazjów mazowieckich V miejsce. Jest to największe osiągnięcie siatkarskie w historii naszego gimnazjum.
Skład drużyny:
1. Jędrzejczyk Szymon
2. Szcześniak Adrian
3. Czerwiński Patryk
4. Gadamer Hubert
5. Konopka Mateusz
6. Olszewski Bartosz
7. Naumow Jakub
8. Bulik Jan
9. Potera Adrian
10. Ciok Kamil

Zwycięskiej drużynie gratulujemy!!!

Skip to content